تعرفه ها

کوتاه کننده لینک میژه چیست؟

کوتاه کننده لینک میژه یک سایت کوتاه کننده لینک می باشد که شما می توانید از آن برای کسب درآمد از لینکهای دانلود یا هر لینک دیگری استفاده نمایید. در کوتاه کننده لینک میژه نیاز نیست حتما فایلی را آپلود کنید شما می توانید از هر لینکی استفاده کرده و آنرا کوتاه کرده و بین دوستانتان به اشتراک بگذارید.

وقتی شخصی لینک ایجاد شده شما را باز کند پس از مشاهده تبلیغ و زدن روی دکمه نمایش لینک به لینک اصلی مورد نظر شما هدایت می شود. زمان انتظار هر کاربر در صفحه 5 ثانیه بوده و به ازای این 5 ثانیه انتظار مبلغ به حساب شما اضافه می گردد. 

 

برای مشاهده نمونه لینک کوتاه شده روی لینک زیر کلیک نمایید :

http://mije.ir/goo

 

نحوه محاسبه قیمت هر بازدید و درآمد

در تبلیغات تمام صفحه به ازای هر بازدید در روز مبلغ 4.5 تومان

در تبلیغات بنری به ازای هر بازدید در روز مبلغ 4.7 تومان

در صورتیکه فقط 1000 نفر بازدیدکننده در روز داشته باشید درآمد شما روزانه 45000 ریال و ماهانه 1350000 ریال در لینک های تمام صفحه و 47000 ریال و ماهانه 1410000 ریال در لینک های بنری خواهد بود . سقف درآمد روزانه برای صاحب لینک محدودیتی نداشته و شما می توانید به میزان کل بازدیدکنندگان حقیقی خود درآمد داشته باشید.

 

مراحل کسب درآمد در کوتاه کننده لینک میژه بصورت زیر می باشد :

1- عضویت و یا ورود به سایت

2- کوتاه کردن لینک های سایت خود یا لینکهای دیگر با استفاده از لینک ساز هوشمند یا بصورت دستی

3- اضافه کردن لینکهای تبدیل شده به سایت یا کدهای لینک ساز هوشمند و یا به اشتراک گذاری لینک ایجاد شده در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و ...  یا سایتهای پربیننده دیگر